Menu

Nasi Eksperci

BOGUCKI

Maciej Bogucki

Partner i Prezes Zarządu Cogno sp. z o.o., inicjator portalu www.dobrezycieseniora.pl , ekspert i wykładowca Uczelni Łazarski.

Wieloletni menedżer pracujący w Polsce, Norwegii, Szwecji, Danii i Belgii. Zdobywał doświadczenie jako Wiceprezes Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych Infarma, Prezes Belgijskiej Izby Handlowej, Prezes Instytutu Ochrony Zdrowia, inicjator i Przewodniczący Rady Programowej Forum Ochrony Zdrowia na Forum Ekonomicznym w Krynicy.

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, magister farmacji. Ekspert branży Ochrony Zdrowia z ponad 20 letnim doświadczeniem. Zwiększenie efektywności i jakości w polskim systemie Ochrony Zdrowia to jego pasja.

jerzygryglewicz

Jerzy Gryglewicz

Lider i Wykładowca Programu MBA w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Wcześniej Zastępca Dyrektora ds. klinicznych Instytutu Reumatologii w Warszawie, Zastępca Dyrektora Biura Polityki Zdrowotnej miasta stołecznego Warszawy, Główny Specjalista w Departamencie Gospodarki Lekami i Departamencie Kontroli Centrali NFZ.
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, studiów podyplomowych z zarządzania jednostkami służby zdrowia na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz aplikacji kontrolerskiej Najwyższej Izby Kontroli. Doradca firm audytorskich i konsultingowych oraz szpitali w zakresie kontraktowania i realizacji badań klinicznych.

 

KONTAKT

Adres do korespondencji:

Cogno Sp. z o.o.
01-231 Warszawa, ul. Płocka 15

Biuro zarządu:

02-707 Warszawa, ul. Puławska 111A lokal 83 (klatka C, pierwsze piętro)

+48 515146445

cogno@cogno.pl
www.cogno.pl

 

plain html
log.txt