Menu

Compendium POLSKI LEK

Zaproszenie do Programu Compendium POLSKI LEK

W imieniu zleceniodawcy, ”POLSKI LEK” Sp. z o.o. z siedzibą w Wadowicach, ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice, zapraszamy zainteresowane apteki do udziału w Programie Partnerskim Compendium POLSKI LEK

Compendium POLSKI LEK. to Program przeznaczony dla farmaceutów (pracowników aptek), pozwalający na zdobywanie punktów, które można wymieniać na atrakcyjne premie. Program trwa od czasu aktywacji apteki i dedykowany jest do limitowanej liczby aptek – według kolejności zgłoszeń. Program przeznaczony jest dla aptek będących użytkownikiem Informatycznego Systemu Wspomagania Obsługi Apteki KS-AOW (Kamsoft) z aktywnym stałym połączeniem internetowym z platformą pharmind.

Organizatorem Programu jest Cogno Medical Sp. z o.o. W razie zainteresowania udziałem w Programie, prosimy o zgłoszenie mailowe na adres: info@cogno.eu. W zgłoszeniu prosimy umieścić nazwę apteki, adres oraz numer licencji programu Kamsoft. Zgłoszenia przyjmowane będą według kolejności do wyczerpania limitu uczestników. Zaproszenia zakwalifikowanych aptek dostępne będą na Platformie pharmind w module Serwis Apteki w ciągu 10 dni roboczych od dnia zgłoszenia.

Przed przystąpieniem do Programu należy zapoznać się ze szczegółowym Regulaminem Programu dostępnym w module Serwis Apteki oraz w linku poniżej, który określa zasady działania, warunki uczestnictwa oraz wykaz premiowanych produktów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Programie Compendium POLSKI LEK.

Regulamin Compendium POLSKI LEK

plain html
log.txt