Menu

Efekt Systane Cogpit

Zaproszenie do Programu Efekt Systane Cogpit

W imieniu zleceniodawcy, firmy Novartis Poland Sp. z o. o. zapraszamy zainteresowane apteki do udziału w Programie Partnerskim Efekt Systane Cogpit.

Efekt Systane Cogpit to Partnerski Program Handlowy przeznaczony dla aptek, pozwalający na zdobywanie punktów, które można wymieniać na atrakcyjne premie rzeczowe. Program trwa od czasu aktywacji do dnia 31 grudnia  2018 i dedykowany jest do limitowanej liczby aptek – według kolejności zgłoszeń. Program przeznaczony jest dla aptek będących użytkownikiem Informatycznego Systemu Wspomagania Obsługi Apteki KS-AOW z aktywnym stałym połączeniem internetowym z aplikacją Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia (OSOZ).

Organizatorem Programu jest Cogno Medical Sp. z o.o., a sponsorem premii w Programie jest Novartis Poland Sp. z o. o. W razie zainteresowania udziałem w Programie, prosimy o zgłoszenie mailowe na adres: cogpit@cogno.eu. W zgłoszeniu prosimy umieścić nazwę apteki, adres oraz numer licencji programu Kamsoft. Zgłoszenia przyjmowane będą według kolejności do dnia 31.07.2017 lub wyczerpania limitu uczestników. Zaproszenia zakwalifikowanych aptek dostępne będą na Platformie OSOZ w module Serwis Apteki w ciągu 10 dni roboczych od dnia zgłoszenia.

Przed przystąpieniem do Programu należy zapoznać się ze szczegółowym Regulaminem Programu dostępnym w module Serwis Apteki, który określa zasady działania, warunki uczestnictwa oraz wykaz premiowanych produktów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie Efekt Systane Cogpit.

Wyszukiwarka

Polecamy

Social Media

plain html
log.txt