Menu

Compendium OMRON

Zaproszenie do Programu Compendium OMRON

W imieniu zleceniodawcy, firmy PCF Procefar Sp z o.o. dystrybutora  sprzętu medycznego marki OMRON, zapraszamy zainteresowane apteki do udziału w Programie Partnerskim Compendium OMRON

 

Compendium OMRON to Program przeznaczony dla farmaceutów, pozwalający na zdobywanie punktów, które można wymieniać na atrakcyjne nagrody. Program trwa od czasu aktywacji do dnia 31 stycznia  2021 (z możliwością przedłużenia) i dedykowany jest do limitowanej liczby aptek – według kolejności zgłoszeń. Program przeznaczony jest dla aptek będących użytkownikiem Informatycznego Systemu Wspomagania Obsługi Apteki KS-AOW z aktywnym stałym połączeniem internetowym z aplikacją Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia (OSOZ).

Organizatorem Programu jest Cogno Medical Sp. z o.o. W razie zainteresowania udziałem w Programie, prosimy o zgłoszenie mailowe na adres: info@cogno.eu. W zgłoszeniu prosimy umieścić nazwę apteki, adres oraz numer licencji programu Kamsoft. Zgłoszenia przyjmowane będą według kolejności do dnia 10-11-2020 lub wyczerpania limitu uczestników. Zaproszenia zakwalifikowanych aptek dostępne będą na Platformie OSOZ w module Serwis Apteki w ciągu 10 dni roboczych od dnia zgłoszenia.

Przed przystąpieniem do Programu należy zapoznać się ze szczegółowym Regulaminem Programu dostępnym w module Serwis Apteki, który określa zasady działania, warunki uczestnictwa oraz wykaz premiowanych produktów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie Compendium OMRON.

plain html
log.txt