Menu

Nasi Eksperci

MACIEJ MONIAK

Maciej Moniak

Partner i Wiceprezes Zarządu Cogno sp. z o.o., posiada ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu firmami farmaceutycznymi w sektorze OTC zarówno w wiodących międzynarodowych korporacjach (Novartis, Bristol Myers Squibb, Boots, Boehringer Ingelheim) jak i firmach lokalnych (Polpharma, Synoptis/Neuca).

Zarządzał markami promowanymi zarówno poprzez reklamę konsumencką, jak i wymagającymi rekomendacji lekarskiej, dostępnymi w aptekach, sklepach oraz nowoczesnych kanałach dystrybucji. Ma rozległe doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedaży włączając restrukturyzacje, dobór grupy docelowej, wzrost efektywności sprzedaży i wprowadzanie systemów motywacyjnych. Posiada dyplom lekarza i studiów MBA.

krzysztof-gora

Krzysztof Góra

Konsultant branży farmaceutycznej, czynny zawodowo farmaceuta pracujący w aptece ogólnodostępnej. Autor artykułów opublikowanych m.innymi w  Value in Health, Farmacji Polskiej oraz Czasopiśmie Aptekarskim. Zorganizował ponad 100 Konferencji i Kongresów, w których uczestniczyło w sumie ok. 9 000 farmaceutów i lekarzy z kilkunastu krajów.  Delegat na Okręgowy Zjazd Aptekarski OIA w Warszawie. Dyrektor Biura Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Farmaceutów Perspektywa 2030. Posiada doświadczenie w marketingu, sprzedaży oraz public relations w ochronie zdrowia.

W Cogno Medical Krzysztof zajmuje się doradztwem w dziedzinie zastosowania nowoczesnych narzędzi marketingu handlowego: programu aptecznego Cogpit, programu innowacyjnych promocji konsumenckich Compan oraz platformy dwustronnej komunikacji firm farmaceutycznych z aptekami – PharmInTouch.

 

TOMASZ WANSJKI
Tomasz Wański
Menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w biznesie – zarządzanie firmami, projekty M&A, outsourcing’u, tworzenia i wdrażania strategii.
Od 2002 roku działa jako konsultant, trener i coach specjalizując się w projektach budowania strategii firm, umiejętnościach menedżerskich, zarządzaniu przez cele, coaching’u menedżerskim, obsłudze klienta, sprzedaży i sztuce wystąpień biznesowych. Twórca autorskiej metody rozwoju handlowców – Field Accompaniment.
W roli konsultanta trenera pracował dla wielu firm i korporacji z różnych branż w kraju i za granicą, w tym wiele projektów dla branży farmaceutycznej.
Jest certyfikowanym konsultantem systemów Extended DISC® i SUCCESS INSIGHT® oraz trenerem The Coaching Clinic®. Współautor książki PROFESJONALNY TRENER.

 

KONTAKT

Cogno Medical Sp. z o.o.

02-707 Warszawa, ul. Puławska 111A lokal 83 (klatka C, pierwsze piętro)

+48 515 146 445

info@cogno.eu
www.cogno.eu

 

plain html
log.txt