Menu

Medicinae

Zaproszenie do Programu Medicinae

W imieniu zleceniodawcy, Medicinae Sp. z O.O. z siedzibą w Łodzi, ul. Zbąszyńska 3 91-342 Łódź zapraszamy zainteresowane apteki do udziału w Programie Partnerskim Medicinae. 

Medicinae to Program przeznaczony dla farmaceutów (pracowników aptek), pozwalający na zdobywanie punktów, które można wymieniać na atrakcyjne premie. Program trwa od czasu aktywacji apteki i dedykowany jest do limitowanej liczby aptek – według kolejności zgłoszeń. Program przeznaczony jest dla aptek będących użytkownikiem Informatycznego Systemu Wspomagania Obsługi Apteki KS-AOW (Kamsoft) z aktywnym stałym połączeniem internetowym z platformą pharmind.

Organizatorem Programu jest Cogno Medical Sp. z o.o. W razie zainteresowania udziałem w Programie, prosimy o zgłoszenie mailowe na adres: info@cogno.eu. W zgłoszeniu prosimy umieścić numer licencji programu Kamsoft. Zgłoszenia przyjmowane będą według kolejności do wyczerpania limitu uczestników. Zaproszenia zakwalifikowanych aptek dostępne będą na Platformie pharmind w module Serwis Apteki w ciągu 10 dni roboczych od dnia zgłoszenia.

Przed przystąpieniem do Programu należy zapoznać się ze szczegółowym Regulaminem Programu dostępnym w module Serwis Apteki oraz w linku poniżej, który określa zasady działania, warunki uczestnictwa oraz wykaz premiowanych produktów.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Programie Medicinae.

 

Regulamin Medicinae

Katalog nagród Medicinae

Komunikat Medicinae

 

plain html
log.txt