Menu

Compendium VITADIET

Zaproszenie do Programu Compendium VITADIET

W imieniu zleceniodawcy, Ośrodka Badawczo-Produkcyjnego Politechniki Łódzkiej ICHEM Sp. z o.o., dystrybutora  produktów marki VITADIET, zapraszamy zainteresowane apteki do udziału w Programie Partnerskim Compendium VITADIET. 

Compendium VITADIET to Program przeznaczony dla farmaceutów, pozwalający na zdobywanie punktów, które można wymieniać na atrakcyjne nagrody. Program trwa od czasu aktywacji apteki i   dedykowany jest do limitowanej liczby aptek – według kolejności zgłoszeń. Program przeznaczony jest dla aptek będących użytkownikiem Informatycznego Systemu Wspomagania Obsługi Apteki KS-AOW z aktywnym stałym połączeniem internetowym z aplikacją Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia (OSOZ).

Organizatorem Programu jest Cogno Medical Sp. z o.o. W razie zainteresowania udziałem w Programie, prosimy o zgłoszenie mailowe na adres: info@cogno.eu. W zgłoszeniu prosimy umieścić nazwę apteki, adres oraz numer licencji programu Kamsoft. Zgłoszenia przyjmowane będą według kolejności do wyczerpania limitu uczestników. Zaproszenia zakwalifikowanych aptek dostępne będą na Platformie OSOZ w module Serwis Apteki w ciągu 10 dni roboczych od dnia zgłoszenia.

Przed przystąpieniem do Programu należy zapoznać się ze szczegółowym Regulaminem Programu dostępnym w module Serwis Apteki, który określa zasady działania, warunki uczestnictwa oraz wykaz premiowanych produktów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie Compendium VITADIET.





plain html




log.txt