Menu

Zaproszenie do Programu Genexo Cogpit

W imieniu zleceniodawcy, firmy Genexo Sp. z o.o. zapraszamy zainteresowane apteki do udziału w Programie Partnerskim Genexo Cogpit.
Genexo Cogpit to Program Partnerski przeznaczony dla aptek, pozwalający na zdobywanie punktów, które można wymieniać na atrakcyjne premie rzeczowe. Program trwa od czasu aktywacji do dnia 31 grudnia 2015 i dedykowany jest do limitowanej liczby aptek – według kolejności zgłoszeń. Program przeznaczony jest dla aptek będących użytkownikiem Informatycznego Systemu Wspomagania Obsługi Apteki KS-AOW z aktywnym stałym połączeniem internetowym z aplikacją Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia (OSOZ).
Organizatorem Programu jest Cogno Medical Sp. z o.o., a sponsorem premii w Programie jest Genexo Sp. z o.o.
W razie zainteresowania udziałem w Programie prosimy o zgłoszenie mailowe na adres: genexo.cogpit@cogno.eu. W zgłoszeniu prosimy umieścić nazwę apteki, adres oraz numer licencji programu Kamsoft. Zgłoszenia przyjmowane będą według kolejności do dnia 31.07.2015 lub wyczerpania limitu uczestników. Zaproszenia zakwalifikowanych aptek dostępne będą na Platformie OSOZ w module Serwis Apteki w ciągu 10 dni roboczych od dnia zgłoszenia. Przed przystąpieniem do Programu należy zapoznać się ze szczegółowym Regulaminem Programu dostępnym w module Serwis Apteki, który określa zasady działania, warunki uczestnictwa oraz wykaz premiowanych produktów.
Serdecznie zapraszamy do udziału w programie Genexo Cogpit.

plain html
log.txt