Menu

Maria Wojciechowska

portret biznesowy, zdjęcie biznesowe, sesja biznesowa, zdjęcie do druku

 

Maria Wojciechowska dołączyła do zespołu Cogno Medical w październiku 2016 roku i odpowiada za rozwijanie usług w obszarze Human Management.  Maria posiada 17 lat doświadczenia w obszarze doradztwa, które zdobyła w międzynarodowych firmach Executive Search, m. in. Neumann International Management Consultants, Ray & Berndtson CEE (obecnie w strukturach Heidrick & Struggles), Amrop Polska.

Z sukcesem przeprowadziła dziesiątki projektów rekrutacyjnych na wszystkie szczeble zarządzania dla firm polskich i międzynarodowych. Realizowała projekty w Polsce i Europie. Uczestniczyła w projektach assessmentowych.  Doświadczenie Marii wiąże się również z prowadzeniem globalnych projektów rekrutacyjnych na niszowe stanowiska specjalistyczne, czy eksperckie do działów Research & Development.

Głównym celem Marii jest świadczenie najwyższych jakościowo usług w zakresie rekrutacji menedżerskiej, eksperckiej realizowanych metodą Executive/ Direct Search we wszystkich obszarach sektora Ochrony Zdrowia.

Jest absolwentką Wydziału Psychologiczno – Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego, studia realizowane w indywidualnym toku studiów. Swoje kompetencje w obszarze Executive Search doskonaliła poprzez uczestnictwo w licznych profesjonalnych szkoleniach i warsztatach. Posiada między innymi uprawnienia do prowadzenia procesów rekrutacyjnych na terenie UE, certyfikat ukończenia szkolenia “Finanse dla nie-finansistów”, PwC, certyfikat uprawniający do interpretacji wyników “Kwestionariusza osobowościowego Dimensions w teorii i praktyce”, Talent Q.

Maria komunikuje się w językach polskim i angielskim.

Tel: +48 604 544 215

E-mail: maria.wojciechowska@cogno.eu

Zeskanuj kod QR wizytówki:
qr code

plain html
log.txt