Menu

Aktualności

Cogno Medical dystrybutorem Farmakopei Polskiej XI!

Decyzją URPL Cogno Medical jest od 3.12.2018  oficjalnym dystrybutorem Farmakopei Polskiej.

Zgodnie z komunikatem Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych od 3.12.2018 Suplement 2018 Farmakopei Polskiej XI w wersji książkowej oraz nośnik elektroniczny z kumulatywną wersją FP XI (FP XI 2017 + Suplement 2018 FP XI) znajduje się w dystrybucji prowadzonej przez COGNO MEDICAL Sp. z o.o.

Z dniem 2 stycznia 2019 r. COGNO MEDICAL  Sp. z o.o. będzie prowadzić również dystrybucję FP XI 2017 z wersją elektroniczną.

Farmakopee można zakupić na www.cogno.eu/sklep

Dla aptek do pobrania specjalny kupon rabatowy na Platformie www.pharmintouch.pl

URPL decyzja o dystr Farmaco 2019-01-02


Zaproszenie do Programu Krotex Cogpit

W imieniu zleceniodawcy, firmy Krotex Pharm Sp. z o.o. Sp.k. zapraszamy zainteresowane apteki do udziału w Programie Partnerskim Krotex Cogpit.

Krotex Cogpit to Partnerski Program Handlowy przeznaczony dla aptek, pozwalający na zdobywanie punktów, które można wymieniać na atrakcyjne premie rzeczowe. Program trwa od czasu aktywacji do dnia 30 kwietnia 2019 i dedykowany jest do limitowanej liczby aptek – według kolejności zgłoszeń.

Program przeznaczony jest dla aptek będących użytkownikiem Informatycznego Systemu Wspomagania Obsługi Apteki KS-AOW z aktywnym stałym połączeniem internetowym z aplikacją Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia (OSOZ).

Organizatorem Programu jest Cogno Medical Sp. z o.o., a sponsorem premii w Programie jest Krotex Pharm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. W razie zainteresowania udziałem w Programie, prosimy o zgłoszenie mailowe na adres: cogpit@cogno.eu. W zgłoszeniu prosimy umieścić nazwę apteki, adres oraz numer licencji programu Kamsoft. Zgłoszenia przyjmowane będą według kolejności do dnia 31.05.2018 lub wyczerpania limitu uczestników. Zaproszenia zakwalifikowanych aptek dostępne będą na Platformie OSOZ w module Serwis Apteki w ciągu 10 dni roboczych od dnia zgłoszenia.

Przed przystąpieniem do Programu należy zapoznać się ze szczegółowym Regulaminem Programu dostępnym w module Serwis Apteki, który określa zasady działania, warunki uczestnictwa oraz wykaz premiowanych produktów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie Krotex Cogpit.

—————————————————————————————

Zaproszenie do Programu Efekt Systane Cogpit

W imieniu zleceniodawcy, firmy Novartis Poland Sp. z o. o.a oraz  Alcon Polska Sp. z o.o. zapraszamy zainteresowane apteki do udziału w Programie Partnerskim Efekt Systane Cogpit.

Efekt Systane Cogpit to Partnerski Program Handlowy przeznaczony dla aptek, pozwalający na zdobywanie punktów, które można wymieniać na atrakcyjne premie rzeczowe. Program trwa od czasu aktywacji do dnia 31 grudnia  2018 i dedykowany jest do limitowanej liczby aptek – według kolejności zgłoszeń. Program przeznaczony jest dla aptek będących użytkownikiem Informatycznego Systemu Wspomagania Obsługi Apteki KS-AOW z aktywnym stałym połączeniem internetowym z aplikacją Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia (OSOZ).

Organizatorem Programu jest Cogno Medical Sp. z o.o., a sponsorem premii w Programie jest Novartis Poland Sp. z o. o. a od 1.06.2018  Alcon Polska Sp. z o.o.W razie zainteresowania udziałem w Programie, prosimy o zgłoszenie mailowe na adres: cogpit@cogno.eu. W zgłoszeniu prosimy umieścić nazwę apteki, adres oraz numer licencji programu Kamsoft. Zgłoszenia przyjmowane będą według kolejności do dnia 31.07.2017 lub wyczerpania limitu uczestników. Zaproszenia zakwalifikowanych aptek dostępne będą na Platformie OSOZ w module Serwis Apteki w ciągu 10 dni roboczych od dnia zgłoszenia.

Przed przystąpieniem do Programu należy zapoznać się ze szczegółowym Regulaminem Programu dostępnym w module Serwis Apteki, który określa zasady działania, warunki uczestnictwa oraz wykaz premiowanych produktów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie Efekt Systane Cogpit.

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Polecamy

Social Media

plain html
log.txt